به جام باشگاه های کتابخوانی سالمندان خوش آمدید

مدیر عامل بنیاد فرهنگ سالمندی: نخستین دوره جام باشگاه های کتابخوانی سالمندان از اول آذرماه آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگ سالمندی، مدیر عامل این بنیاد در گفتگویی کوتاه از آغاز ثبت نام نخستین دوره جام باشگاه های کتابخوانی سالمندان از اول آذرماه خبر داد.
مسعود صبغی با اعلام این موضوع گفت: با توجه به سرعت حرکت جامعه ایران به سمت سالمندی و ضرورت پرداختن به موضوعات مختلف سالمندی در راستای ایجاد و توسعه فضای بالندگی و نقش آفرین سالمندان، در دوره خاص خودشان، بنیاد فرهنگ سالمندی با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، طرح جام باشگاه های کتابخوانی سالمندان را ارائه داد که از روز شنبه اول آذرماه ۱۳۹۹ با اعلام فراخوان این طرح در سایت بنیاد فرهنگ سالمندی، رسما اجرای آن آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: در همین راستا و بر اساس متن فراخوان، علاقمندان به این حرکت فرهنگی که در سطح ملی دیده شده، می-توانند با ثبت نام خود، با شرایط مندرج در فراخوان، فعالیت خود را در قالب¬های تعریف شده آغاز نمایند.
مدیرعامل بنیاد فرهنگ سالمندی ضمن تقدیر از حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایندگی دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی بیان داشت: این طرح برای اولین بار هست که با نگاه به موضوع سالمندی در کشور به اجرا در میآید که امیدواریم بتوانیم با موفقیت به اهداف پیش بینی شده آن دست پیدا کنیم.
لازم به ذکر است؛ بر اساس فراخوان این طرح، دریافت آثار در بخش هایی از جمله؛
– نامه نویسی،
-فیلم موبایلی،
-معرفی بهترین کتاب خوانده شده،
-معرفی بهترین مترجم/نویسنده،
انجام خواهد داشت. علاقمندان به مشارکت در این جام میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتربه وبسایت بنیاد و راه های ارتباطی ذیل مراجعه نموده و با استفاده از راهنمایی های متن فراخوان، ثبت نام خود را انجام دهند.
وبسایت: https://SalmandIran.ir/Book
کانال تلگرام: @salmandiran

4
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان